Technologie

Orchestrujeme dopravu ve městě

Naše vize je nabídnout komfortní a udržitelnou přepravu ve městě, jako alternativu k dennímu dojíždění vlastním vozem, a to nejen do práce a z práce. Městům pomáháme dýchat díky nejnovějším hybridním vozidlům a precizní orchestraci kapacity.

V ProfiMobility se díváme na městskou přepravu jinak. Snažíme se odpovědět na otázku, jak přepravit co nejvíc pasažérů za pomocí co nejmenšího počtu vozidel. Našim cílem je zachovat komfort osobní přepravy, ale nezahltit město auty. To co nabízíme, je komfortní a udržitelná alternativa k individuálnímu cestování autem, nebo taxi.

Inspirovali jsme se v zahraničí a převzali některé fungující koncepty městské a příměstské dopravy. Vydali jsme se cestou orchestrace dopravy, kdy přímo řídíme kapacitu a chytře předvídáme poptávku. Zároveň většinu našeho fleetu vozidel tvoří hybridní Smart-Bus, tj. vozidlo s kapacitou až 8 osob, které v reálném čase propojí více pasažérů s jedním vozem. Ty mají předem naplánované trasy, z kterých se však mohou lehce odklonit, dle momentální poptávky.

Tímto jsme schopni zajistit firmám pravidelný odvoz zaměstnanců, komfortně, bezpečně a za ⅓ nákladů oproti vlastnění firemního vozidla, nebo využívání taxi. Obcím a městům zajistíme flexibilní dopravní obslužnost pro ty co dojíždí pravidelně do města za prací, pro rodiny, které nechtějí dvě vozidla, nebo odvoz dětí do škol.

Snažíme se najezdit co nejméně “volných kilometrů” a současně ty obsazené pokrýváme hybridními vozidly. My i naše děti žijeme zde, v přeplněných městech, kde se slova jako smog a dopravní zácpa, stávají smutným standardem moderní doby.

My v ProfiMobility pracujeme na tom, aby se nám tady žilo lépe. Připojte se k nám a pokusme se společně o vytvoření lepší budoucnosti nás všech.